Білорусь: нам треба домовлятися з НАТО

Голова держави Олександр Лукашенко заявив про те, що необхідно поліпшити відносини з НАТО у зв’язку з переговорами, предметом яких виступила ціна, яка була запитана Російською Федерацією за продаж нафти.

Лукашенко повідомив, що нераціонально просто дивитися на військовий блок, як на ворожу сторону, найкращим рішенням буде — вести з ними діалог. Голова наголосив на важливості активного подолання протистояння між блоками шляхом просування ідеї інтеграції інтеграцій. Голова Білорусі зазначив, що ні держава, ні її сусіди не зацікавлені у нових лініях розмежування, саме тому необхідно працювати з метою налагодження взаємин з Організацією Північноатлантичного договору. У всякому разі, це сприятливо позначиться на зміцненні безпеки Республіки Білорусь. Також, голова нагадав, що 3 країни, що є сусідами з Республікою, є членами НАТО, куди прагне та Україна.

Hyser.com.ua

Дані заяви президента Республіки Білорусь були висловлені на тлі переговорів з РФ, які все ще тривають. Згідно з ними Мінськ може втрачати щороку понад 400 млн доларів, оскільки Росія заявила про підвищення вартості нафти для Республіки Білорусь.

Повідомляється, що багато років Російська Федерація поставляла нафту у державу за цінами, які були субсидовані. Саме це дозволяло Республіці Білорусь зберігати велику кількість коштів, а також отримувати прибуток від нафтопереробних підприємств, що займаються експортом нафти.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*