«Нафтогаз» України скаржитиметься до Європи на «Газпром»

Юрій Вітренко, директор з розвитку бізнесу Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», заявив, що компанія збирається направити скаргу в Єврокомісію на транснаціональну енергетичну корпорацію «Газпром». Причиною є політика російської корпорації, яка є антиконкурентною.

Вітренко зробив заяву у ході круглого столу у Брюсселі. Виконавчий директор зазначив, що Стокгольмський арбітраж підтвердив на практиці, що в європейському просторі домінує принцип верховенства права, а також існує судова система, яка дійсно працює. Тому «Нафтогаз» рішуче налаштований привернути увагу Європейського союзу до політики «Газпрому», яка є незаконною.

Юрій Вітренко зазначив, що українська компанія збирається направити скаргу у вищий орган виконавчої влади Євросоюзу відносно того, що російська корпорація порушує законодавство ЄС про захист конкуренції.

All.net.ua

Дана скарга планується до подачі до кінця квітня 2019 року.

Нагадаємо, що на початку минулого року Міжнародний арбітражний суд Стокгольма ухвалив рішення, відносно двох суперечок між «Газпромом» та «Нафтогазом», у результаті якого російська корпорація зобов’язана виплатити близько 2,5 млрд доларів українській компанії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*