Порошенко викритий у використанні адмінресурсу для передвиборної агітації

Чинний голова держави та претендент на переобрання Петро Порошенко залучив посадові повноваження для своєї передвиборної кампанії. На це вказує звіт, оприлюднений неурядовою організацією «Громадянська мережа “Опора”».

У неурядової організації звернули увагу, що під час обговорення Кабміном питання індексації пенсійних виплат, Порошенко прийняв в тій нараді безпосередню участь. Окремо у звіті «Опори» виділені публікації на офіційних веб-ресурсах різних РДА та ОДА з заявами Порошенко, які можна кваліфікувати як передвиборні.

timer-odessa.net

Також в оприлюдненому звіті вказується, що в ході засідань місцевих рад регіонального розвитку, на яких головував президент, активно висвітлювалися пункти передвиборчої програми Порошенко та озвучувалися обіцянки, які де-факто є передвиборчими.

Окремо виділені випадки, коли під час обговорення планів перспективного розвитку була зафіксована пропрезидентська агітація, звучали прямі заклики віддати свій голос за чинного голову держави. Такий інцидент був зафіксований «Опорою» на Львівщині. Авторами агітаційних заяв були парламентарії та голови районних державних адміністрацій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*