Україна розраховує на підтримку Вашингтона в питанні транзиту газу

Як повідомила заступник голови зовнішньополітичного відомства Олена Зеркаль, спільно зі Сполученими Штатами розроблено план дій для такого варіанту, при якому переговори з російською стороною щодо газового транзиту в Європу будуть провалені.

Заступник міністра закордонних справ пояснила, що по закінченню дії нинішнього контракту Україна буде дотримуватися заздалегідь розробленого плану, згідно з яким, в Угоді про асоціацію з ЄС будуть ратифіковані нові пункти, що інтегрують Київ в енергетичний простір і фіксують зобов’язання юридичного характеру.

hyser.com.ua

Зеркаль додала, що Уряд має у своєму розпорядженні й запасний варіант дій, згідно з яким, в енергетичній сфері позиції країни будуть підтримані Сполученими Штатами Америки.

Нагадаємо, що керівництво «Нафтогазу» оголосило про закінчення чинного транзиту російського «блакитного палива» в наступному році.

Раніше російський уряд висунув Києву низку умов, необхідних для збереження транзиту газу з використанням ГТС України. Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підкреслив, що реалізація «Північного потоку-2» не буде перешкодою для цього.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*