Посол США закликала звільнити керівника САП України

Марі Йованович, яка очолює американську дипмісію в нашій країні, заявила, що Назар Холодницький, який обіймає посаду голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повинен бути зміщений зі своєї посади. На думку посла Сполучених Штатів, керівник антикорупційного відомства втратив довіру в справі боротьби з корупцією.

Йованович зазначила, що на такий крок влада повинна піти для того, щоб зберегти цілісність роботи антикорупційних структур. Дипломат у своїй заяві наголосила, що жодна особа, викрита в інструктажі для підозрюваного з метою ухилення того від обвинувачення, не може мати довіру в справах, доручених йому.

Ua-news.liga.net

Нагадаємо, що навесні минулого року керівники НАБУ та Генпрокуратури Артем Ситник і Юрій Луценко зробили спільне звернення до прокурорської комісії з дисциплінарних та кваліфікаційних питань. Метою звернення голов відомств було звільнення Холодницького з займаної ним посади.

Холодницький визнав існування заведеної на нього справи за статтею «Про розголошення інформації досудового розслідування». Дисциплінарна комісія, розглянувши дане питання, залишила голову САП на своєму посту, обмежившись доганою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*