Штаб Зеленського спустошує бюджети опонентів

Михайло Федоров, керівник діджитал-відділу штабу Зеленського, в інтерв’ю виданню «Українська правда» поскаржився на появу великої кількості антиреклами, а також розповів про методи боротьби з нею.

Федотов, посилаючись на висновок експертів, повідомив, що один перехід на дану рекламу оцінюється від 3 до 6 гривень. Тобто в день замовникам доведеться заплатити близько $ 20 тисяч, якщо брати до уваги масштаби рекламної кампанії.

Antydot.info

#Зе!Команда придумала оригінальний спосіб боротьби з подібною «чорнухою» – максимально часто переходити за посиланням, тим самим спустошувати бюджет опонентів. За словами Федотова, на офіційному сайті zе2019.соm розміщена стаття на цю тему, з роз’ясненнями та скріншотами антиреклами. Також в цій статті Зе!Команда закликає людей слідувати їх прикладу.

Хто є замовником антиреклами, в штабі Зеленського не знають, бо «лайкають» масові політичні групи. Але водночас була помічена одна особливість – крім кандидата з найвищим рейтингом Володимира Зеленського, об’єктами антиреклами виступають партія «Батьківщина» та Юлія Тимошенко, яка посідає друге місце в рейтингу кандидатів у президенти.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*