Окружну виборчу комісію в Кривому Розі готують до фальсифікацій

Депутати міськради та представники кандидатів на пост президента хочуть звернути увагу ЦВК на недотримання закону про вибори в Кривому Розі, що пов’язане зі зміною адреси ОВК №33.

На думку депутатів і активістів, перенесення ОВК №33 з будівлі виконкому Центрально-Міського району в приміщення Криворізького коледжу Національного авіаційного університету, було проведено з порушенням законодавства. Підставою послужило звернення 5 депутатів, яких вважають довіреними особами нардепа від БПП Костянтина Усова, до голови ДОДА Валентина Резніченко. Після пропозиція надійшла до ЦВК.

Hyser.com.ua

Місцеві представники ЗМІ та активний осередок суспільства подібний маневр вважають стартовим майданчиком для подальших маніпуляцій з виборчими бюлетенями та засобом фальсифікації результатів в 33 окрузі.

Крім іншого, студенти Авіаколеджу розповіли, що керівництво коледжу вимагає проголосувати на виборчих дільницях, розміщених в коледжі, попри інше місце реєстрації. Кількість студентів, здатних взяти участь в голосуванні, становить близько 2,5 тисячі осіб.

Відзначимо, відповідно до закону “Про вибори Президента України” зміна адреси 33 округу привела до порушення двох пунктів: перенесення повинно бути здійснене мінімум за 200 днів до початку голосування, і повинна бути фізична неможливість діяльності ОВК за минулою адресою.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*