Український кореспондент звинувачений у посяганні на цілісність України

Прокуратура республіки Крим, яка розташована в столиці України – Києві, повідомила автору інформаційного ресурсу «Антифашист» кореспонденту Володимиру Скачку про те, що він підозрюється у зазіхання на цілісність адміністративних меж нашої держави. Дані відомості передають у прес-центрі прокуратури.

Як зазначається, цього вівторка 05.03.19. співробітники прокуратури та СБУ проводили обшук за місцем проживання кореспондента. За підсумками обшуку, були виявлені матеріали, які мали антиукраїнський характер та поширювалися як у вітчизняних, так й в російських засобах масової інформації.

ar.cliply.site

Серед знайдених матеріалів, були виявлені й такі, які закликали до дій, спрямованих на зміну адміністративних кордонів держави. Крім цього, частина матеріалів мали символіку держави-агресора, в яких містилася пропаганда про окупацію Криму.

Таким чином, кореспонденту інкримінують порушення частини 2 статті 110 Кримінального кодексу, при цьому, незабаром до суду буде направлено звернення про обрання запобіжного заходу обвинуваченому. Також варто відзначити, що в повідомленні прокуратури прізвище обвинуваченого не вказується, проте до матеріалів справи додаються скріншоти його публікацій, розміщених на сайтах Російської Федерації, під якими стоїть авторство Володимира Скачка.

Украина Реалии – актуальные новости Украины
Спасибо за Ваш интерес к «Украина Реалии»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*