Генштаб ЗСУ: армія Росії готує напад на Україну за трьома напрямками

У цю середу 06.03.19. голова Генерального штабу українських збройних сил Віктор Муженко виступив із заявою про те, що російські війська закінчують формувати ударні з’єднання поблизу кордонів з нашою країною. На його думку, ці сполуки можуть бути використані для того, щоб здійснити вторгнення на українську територію. Водночас, генерал підкреслив, що на лінії розмежування та в тилу армія Російської Федерації готує диверсію.

Однак, керівник Генерального штабу ЗСУ наполягає, що українська армія може протистояти танкам та літакам Росії, для цього у неї є все необхідне. Також він зазначив, що збройні сили Російської Федерації стали активізуватися перед початком виборчого процесу в нашій країні.

Elise.com.ua

Муженко розповів, що російські терористи намагаються вплинути на особовий склад нашої армії, використовуючи при цьому інформаційні та психологічні прийоми. Водночас, у Генштабі вважають, що ймовірність здійснення диверсій та саботажу з боку Росії залишається. Так, за словами Муженко, збройні сили РФ готують напад на нашу державу відразу за трьома напрямками: на півночі, на сході та на півдні. Для того, щоб його здійснити російський президент та його оточення вже закінчують створювати підрозділи біля кордонів з нашою країною, які й будуть вести наступ.

Поряд з цим, у Збройних силах України готуються операції з протидії російським атакам. На даний момент закуповується нова техніка, оновлюються протиракетні та протитанкові комплекси.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*