Директор китайської компанії звинуватив у рейдерстві силовиків

Анатолій Старіцин, що є директором китайської компанії «Восход Солар», у своїх коментарях інформвиданню «Українські новини» висунув звинувачення проти Нацполіції та СБУ в тому, що вони намагалися блокувати роботу компанії та робили «рейдерські атаки».

Наприклад, 1 березня були здійснені обшуки співробітниками СБУ та поліції на одному з майданчиків підприємства в смт Березанка. Крім іншого, ґрунтуючись на постанові Печерського суду, яке ще не набуло чинності, про заборону експлуатації та арешт майна, співробітники правоохоронних органів намагалися зупинити електростанцію.

Подібні дії з боку силовиків розцінюються директором компанії, як спроба тиску безпосередньо на саме керівництво, а також на акціонерів. Крім цього звинувачення підприємства в шахрайстві є безпідставними.

На думку директора, до появи даної ситуації привела спроба перенести господарський спір компанії з ФК «Веста» в кримінальну площину. ФК «Веста» викупила активи кредитора і хоче керувати майном. Даний спір знаходиться на розгляді в суді й, за твердженням Старіцина, юристи компанії довели безпідставність висунутих звинувачень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*