Генпрокуратура України: керівництво миколаївського заводу «Океан» довело його до банкрутства

Як повідомила Генпрокуратура, акт обвинувачення стосовно топ-менеджменту суднобудівного заводу міста Миколаєва «Океан» був направлений до відповідної судової інстанції.

На офіційному сайті ГПУ повідомляється, що досудове розслідування стосовно колишнього виконавчого директора та екс-президента «Океану» завершено. Посадові особи викриті у скоєнні злочинів, які передбачені статтею 219 і статті 191 (частина п’ята) Кримінального кодексу України.

Ua-travel.info

Вказується, що входять до керівного складу миколаївського заводу особи протиправно заволоділи майном і завдали збитків державі, кредитній стороні та суднобудівному підприємству на суму в 1 мільйонів шістсот тисяч гривень. При цьому зловмисники привели МСЗ до стану банкрутства.

Нагадаємо, що суднобудівний завод Миколаєва «Океан» торік був проданий з аукціону з третьої спроби — попередні дві не відбулися з причини відсутності потенційних покупців. Сума продажу склала майже 123 мільйони гривень. Новий власник пообіцяв відновити діяльність підприємства та компенсувати заборгованість працівників МСЗ по заробітній платі за кілька років. Суднобудівний завод на момент придбання мав борг перед персоналом на суму в дев’яносто шість мільйонів гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*