За п’ять років правління Порошенка активи Януковича розтанули в західних банках

Повільне розслідування українськими правоохоронцями протиправної діяльності екс-президента Віктора Януковича та його оточення призвело до того, що список санкцій Європейського Союзу щодо цієї групи осіб скоротився вже на третину.

Про це повідомила німецька телерадіокомпанія Deutsche Welle. У журналістському матеріалі вказується, що в державах, що входять до Європейського Союзу, практично не залишилося коштів команди біглого президента.

Раніше найбільшою сумою грошей, що належали Януковичу та його оточенню, були п’ятдесят мільйонів євро в латвійських банках. На поточний момент на цих рахунках залишилося приблизно 500 тисяч євро, повідомляє DW.

Gorod.lv

Велика частина коштів, виведених з країни екс-президентом і його наближеними, знаходиться зараз за межами Європейського Союзу на заморожених рахунках. Серед таких рахунків більшість знаходиться в банках Швейцарської Конфедерації. Заморожені активи групи осіб з числа команди Януковича в Швейцарії складають в сукупності 145 мільйонів в місцевій валюті. Найзначніша частина з цієї суми належить Юрію Іванющенко – заморожені активи бізнесмена та колишнього нардепа складають сімдесят два мільйони швейцарських франків.

Нагадаємо, що п’ятого березня поточного року Рада Євросоюзу продовжила на черговий річний період санкції, раніше введені проти Януковича та його наближених.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*