У Києві ввели податки за подобову оренду квартир

Інформаційне видання «UВR», посилаючись на сайт Київської міської ради інформує, що столична влада змінила ставки туристичного збору та порядок його оплати. Подібне рішення відразу спровокувало реакцію у власників готелів, проте власники будинків та квартир в столиці залишили його без уваги. Однак, рішення міської ради зобов’язує їх сплачувати податки в бюджет міста, як це роблять готелі та хостели.

dobovo.com

Таким чином, столичні депутати розширили список суб’єктів, які зобов’язані оплачувати туристичний збір за тимчасове розміщення житловими будинками, а також прибудовами, квартирами або кімнатами, котеджами або дачними будівлями та іншим об’єктами.

Тепер власники даних об’єктів зобов’язані платити в бюджет по 0.5% від мінімальної заробітної плати за кожну добу, якщо наймачем є турист з нашої держави, та по 1%, якщо турист – громадянин іншої країни. При цьому, вони не можуть заселяти квартирантів, якщо ті не сплатили туристичний збір та не пред’явили відповідну квитанцію.

Стежити за дотриманням нових правил будуть податкові агенти, до складу яких увійдуть не тільки особи, які здають житло подобово, а також посередники та незалежні юридичні особи.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*