Соціальна напруженість між регіонами в Україні не зникне і після виборів

Експерт в галузі політології Віктор Небоженко у своєму інтерв’ю інформаційному агентству «Інформатор» заявив, що зараз в країні є 43 претенденти на президентське крісло, троє з яких лідирують в президентському рейтингу, а також мільярдні внески у виборчі кампанії кандидатів. Все це є причиною високої напруги в державі напередодні голосування.

При цьому, політичні технологи використовують різні методи, вони залучають до конфліктів звичайних виборців та зіштовхують їх між собою. Водночас, в Україні зафіксовано низький рівень життя, ведеться активна пропаганда політики нетерпимості до окремих претендентів на пост голови країни. Все це лише руйнує теперішні ідеали терпимості та основи демократії в нашому суспільстві.

Radiosvoboda.org

Так, Небоженко нагадав, що в країні вже був лідер, який у своєму прагненні втримати владу став зіштовхувати виборців з західних та східних регіонів країни, однак при цьому він не використав механізми соціальної напруженості в суспільстві.

Водночас, чинний голова Порошенка обрав інший шлях: окрім ескалації конфлікту виборців він запустив й процес дестабілізації в українському соціумі. Так, на думку експерта, такого рівня конфліктів у суспільстві в Україні раніше не спостерігалося. Зараз українці ображають один одного та продовжують активне протистояння. Вибори повинні врегулювати ситуацію, що склалася, однак, на думку експерта, це є малоймовірним.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*