У НАБУ заявили, що Пашинський та його син покинули Україну

Співробітник Національного антикорупційного бюро Євген Шевченко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що скандально відомий парламентарій від політсили «Народний фронт» Сергій Пашинський та його син покинули територію України. Він зазначив, що від’їзд нардепа пов’язаний з кількома гучними арештами в «Спецтехноекспорті». Наголошується, що співробітники бюро нещодавно затримали колишнього та нинішнього керівників підприємства, які незаконно заволоділи коштами компанії на суму в 55 мільйонів гривень.

Відразу після цього з’явилися відомості про те, що Пашинський та його син покинули територію держави. Детектив НАБУ обґрунтовує зв’язок цих подій тим, що син парламентарія працював саме в цій компанії.

Однак поряд з цим, син депутата Антон Пашинський прокоментував даний запис у соціальних мережах та зазначив, що інформація не відповідає дійсності, оскільки й він, і його батько знаходяться в столиці України.

Svidomitov.net

Водночас, кореспондент Денис Бігус, який розслідував факти корупції в оборонній галузі, зазначав, що Сергій Пашинський кудись запропастився. Він зазначив, що в перший час, після того, як були опубліковані відомості, він думав, що він дійсно залишив країну, оскільки він є конкурентом Гладковського по розпилюванню оборонної сфери держави.

При цьому, сам Сергій Пашинський у своєму профілі в «Фейсбук» розмістив запис, в якому зазначає, що він знаходиться в столиці. Крім цього, він привітав всіх українок зі святом 8-го березня та опублікував фотографію, яка підтверджує, що він перебуває у Києві.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*