Індія пригрозила Пакистану «кошмарними наслідками»

Обстріли пакистанською стороною спірної території Кашміру, який підконтрольний Індії, повинні бути негайно припинені. Така вимога прозвучала від індусів під час бесіди з представниками Пакистану. Діалог здійснювався за допомогою системи екстреного зв’язку.

За повідомленням телеканалу NDTV, який послався на свої джерела, Пакистан повідомили, що продовження ведення вогню по Кашміру та інші провокації обернуться для Ісламабада «страшними» наслідками.

pib.nic.in

Також повідомляється, що пакистанські Збройні сили проводять передислокацію своїх підрозділів на «лінію контролю», що розділяє спірну територію Кашміру між двома країнами. Засоби масової інформації стверджують, що пакистанські військові підрозділи були зняті з афганського кордону для перекидання в конфліктний регіон.

Нагадаємо, що млявоплинний багаторічний конфлікт Індії та Пакистану, в ході якого активні бойові дії змінювалися агресивною і навіть примиренською риторикою, отримав різке загострення після недавнього удару індійських Військово-повітряних сил по табору терористів з угруповання «Джаїш-е-Мухаммад», який ісламісти облаштували для тренувань. Табір розташовувався на території сусіднього Пакистану, який відповів знищенням індійського бойового літака та взяттям в полон його пілота. Пізніше пілот був відпущений. Подальші обстріли Пакистаном індійської території привели до жертв серед цивільних осіб.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*