Цукерберг анонсував злиття Facebook, Instagram і WhatsApp

Голова Facebook Марк Цукерберг анонсував трансформацію соцмереж і месенджерів, які належать його компанії, для створення комунікаційної платформи майбутнього. Дана заява була їм зроблена в Facebook, яку після опублікували деякі видання, серед них The New York Times, The Verge.

На думку Цукерберга наявні відкриті платформи втрачають свою актуальність і люди прагнуть до конфіденційного спілкування – або тет-а-тет, або в закритих групах. Для часткової трансформації він планує інтегрувати чотири найбільших дітища компанії: Facebook, Instagram, WhatsApp і Facebook Messenger.

tehnot.com

Крім іншого, Цукерберг є прихильником ідеї “ефемерного” спілкування, тобто передбачається обмеження терміну існування публікації самими користувачами, яка за умовчанням збережена “навічно”.

Але існує серйозна проблема, яка може спричинити перешкоду розвитку нового напряму, оголошеного головою Facebook. Через те що на даний момент відкрита комунікаційна платформа дає можливість направляти рекламу на користувачів, в результаті чого інвесторам соцмережі приносять значний прибуток (наприклад, в останньому кварталі сума склала $ 55 мільярдів). При переході до конфіденційного спілкування (закриті групи та чати), ситуація з доходами може значно погіршитися, що може привести до вимоги зміни керівництва.

Нагадаємо, Facebook зараз оцінюється в $ 500 мільярдів, щомісячна кількість користувачів соцмереж та месенджерів, які належать Facebook, становить 2,7 мільярда чоловік.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*