Росія штрафуватиме за неповагу до влади

Російський парламент в третьому читанні віддав більшість депутатських голосів за проект закону про припинення поширення фейкових новин і прояв неповаги до влади. Раніше профільний комітет Держдуми перед процедурою голосування в рази збільшив покарання для майбутніх порушників нового закону.

Lj3.org

За публікацію неправдивої «суспільно значущою» інформації звичайні російські громадяни можуть бути оштрафовані на суму до сотні тисяч російських рублів (трохи більше ніж 40 тисяч гривень). Посадові особи за це ж правопорушення можуть бути оштрафовані на суму, що доходить до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, юрособи можуть бути покарані штрафів до півмільйона рублів. Якщо юридична особа повторно порушить закон, створивши перешкоди для функціонування об’єктів промисловості, інфраструктури та життєзабезпечення, штраф може вирости до півтора мільйона рублів в разі тяжких наслідків.

Відкрито проявлену неповагу до влади може бути покарано штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, «рецидив» призведе до покарання на суму вдвічі більше. Передбачається заміна адміністративним арештом тривалістю в п’ятнадцять діб.

Зараз очікується ухвала законопроекту Радою Федерації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*