Facebook відмовився переносити сервери в країни, де порушується свобода слова

Як заявив засновник соціальної мережі «Фейсбук» Марк Цукерберг, перенесення серверів його компанії на територію держав, де на регулярній основі порушуються права людини, в тому числі право на свободу слова, неможливе.

Таку заяву було опубліковано на офіційному акаунті найбільшої та найпопулярнішої у світі соціальної мережі. Цукерберг запевнив своїх користувачів, що конфіденційна інформація не буде зберігатися в країнах, чий послужний список в справі захисту прав людини є непереконливим. Таким чином, висловив упевненість засновник «Фейсбук», такі дані будуть захищені від несанкціонованого доступу.

robinbob.in

Цукерберг підкреслив різницю між поняттям країни, в якій надаються послуги його компанії, та країною, де зберігаються дані про користувачів. Засновник соцмережі не озвучив перелік країн, де за його оцінкою порушується право на свободу слова.

Раніше адміністративний протокол щодо соціальної мережі «Фейсбук» був складений російським нацрегулятором «Роскомнадзор». За ненадання відомостей про локалізацію конфіденційної інформації користувачів з РФ соцмережа може бути оштрафована. На аналогічні заходи «Роскомнадзор» пішов щодо сервісу мікроблогів Twitter.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*