ОБСЄ засудила напад на співробітників Радіо “Свобода” на Україні

Арлем Дезір, який є представником Організації з безпеки і співробітництва в Європі у сфері свободи засобів масової інформації, висловив слова осуду за фактом недавнього нападу на співробітників «Радіо Свобода».

Інцидент, який стався з журналістами медіа-проекту «Схеми» на території Київської області, був названий Дезіром насильством, яке є неприйнятним у відношенні журналістів, і яке вимагає протидії з боку закону. Представник ОБСЄ закликав владу розслідувати цей інцидент.

belprauda.org

Нагадаємо, що група невстановлених осіб в будівлі сільської адміністрації населеного пункту Чабани (Київщина) напала на журналістів «Радіо Свобода». Один зі співробітників засобу масової інформації отримав травми, також була пошкоджена журналістська апаратура. Відомо, що жертва брала участь в медіа-проекті «Схеми», який акцентується на журналістських розслідуваннях по протиправної діяльності чиновників.

Нацполіція порушила кримінальну справу за статтею КК України про «перешкоджання професійній діяльності» співробітників ЗМІ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*