Дебют найпотужнішого автомобіля світу

На відомому автосалоні у швейцарській Женеві був представлений гіперкар Pininfarina Battista, який є серійним і повнопривідним.

Новинка має дизайнерське рішення, що містить елементи кузовної стилістики різних моделей від італійського Pininfarina. В основі конструкції електричного гіперкару – легкий вуглепластик.

Для розгону з нуля до сотні кілометрів на годину автомобілю знадобиться менш ніж дві секунди. Максимальний показник швидкості – 350 кілометрів на годину. Електрокару однієї зарядки вистачить на 450 кілометрів.

Автомобільний салон має з боків два дисплеї з великою діагоналлю та приладовою цифровою панеллю. На дисплеї виводиться вся необхідна для водія інформація, включаючи мапу навігатора та дані по роботі різних систем автомобіля.

Представлена в Женеві модель є першим «люксовим» електричним гіперкаром. Завдяки чотирьом електромоторам, кожен з яких припадає на відповідну вісь, автомобіль може розвинути майже 2 тисячі кінських сил, роблячи Pininfarina Battista найпотужнішим серед серійних.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*