Невідомі математичні розрахунки Альберта Ейнштейна

Найбільший науковий та навчальний центр Ізраїлю – Єврейський університет, представив раніше невідомі рукописні роботи одного із засновників сучасної теоретичної фізики, теоретика Альберта Ейнштейна.

Число представлених рукописів становить близько 100 примірників, більша частина з них раніше не була відома дослідникам. Також було представлено лист вченого синові – Гансу Альберту. У ньому Ейнштейн говорить про своє побоювання відносно майбутнього Європейського простору, оскільки до влади у Німеччині прийшли нацисти на чолі з Гітлером. Також, серед представленого – колекція, що складається з 84 рукописних листів, які містять математичні обчислення Ейнштейна.

Tessshebaylo.com

Іншим документом є рукописна робота, яка містить неопубліковані пояснення до статті фізика-теоретика про єдину теорію поля. Дана стаття була представлена у Прусської Академії наук у 1930 р. Прес-служба вищого навчального закладу зазначає, що стаття, в якій вчений писав про свою теорію, була спробою укласти у рамки однієї теорії природні сили. Фізик присвятив цьому близько 30 років.

Для Єврейського університету особистість Ейнштейна є дуже значущою, оскільки він є одним з тих, хто заснував цей науковий та навчальний центр. Вчений, згідно із заповітом, передав свої напрацювання саме даному навчальному закладу. Згідно з інформацією, для того, щоб зберігати та вивчати рукописи, створювалися спеціальні «Архіви Ейнштейна Єврейського університету», де до цього дня зберігається близько 80 тис. документів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*