Вибухи в Німеччині – помста звичайного садівника

У південно-західній землі Німеччини — Рейнланд-Пфальц постраждало 3 особи внаслідок 2-х вибухів. Згідно з інформацією, 1 людина загинула.

Правоохоронні органи припускають, що винуватцем даних інцидентів є Бернхард Грауман, чоловік 59 років – садівник. Він проживав у сусідній комуні під назвою Мелінген. Тіло підозрюваного було виявлено у день першого вибуху. Причиною смерті, можливо, став суїцид. Поліція повідомляє, що у всіх 3-х жертв були якісь зв’язки з 59-річним чоловіком, але явно негативні. Слідство вважає, що перед тим, як піти з життя, садівник прийняв рішення помститися людям за допомогою виготовлення вибухових пристроїв, та реалізації усунення ворога.

Таким чином, повідомляється, що у місті Енкенбах-Альзенборн 1 березня стався перший вибух. У цей день лікар підняв згорток, що лежав біля дверей офісу, де він працював. Внаслідок вибуху 64-річний чоловік помер. Пізніше, 2 березня у сусідньому населеному пункті – Оттерберг, стався вибух печі. Пізніше було з’ясовано інформація відносно того, що її розтоплювали поліном, всередині якого виявилася вибухова речовина. Внаслідок вибуху було 2 постраждалих – жінка, а також її дочка.

themeinnovation.com

Поліція також з’ясувала, що Бернхард Грауман мав захоплення реконструкцією історичних подій, а також відновленням різного виду зброї, переважно вогнепальної. У будинку винуватця були виявлені порох, а також різноманітні предмети. Зміст даних предметів регулюється законодавчими актами відносно теми вибухових речовин.

Правоохоронці припускають, що чоловік міг зробити і інші вибухівки, які на даний момент не спрацювали.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*