Баба Доцька підірвала мережу пародією на кліп MARUV

Дещо зухвала та розкута MARUV, яка є переможницею національного відбору на Євробачення-2019, змогла викликати неабиякий інтерес не тільки до своєї персони, а й до своєї творчості. Деякі меломани навіть записали забавну пародію на представлену в конкурсі музичну композицію Siren Song.

Актори проекту “Баба Доцька” стали творцями курйозного відео, додавши гуцульського діалекту та сільського колориту. Головна героїня пародії – дама з пишними формами, одягнена в національний одяг. Місцем для знімання, згідно із художнім задумом, був обраний корівник, що додає ще більшої комічності кліпу.

За добу пародійне відео було переглянуто понад 100 тис. користувачів. Через те що був перероблений тільки фрагмент треку Siren Song, багато глядачів очікують продовження цього запального кліпу на YouTube-каналі “Баби Доцькі”.

Варто відзначити, що MARUV ще не встигла зняти кліп на свою пісню, хоча нею був представлений провокаційний ролик у ванній. Зірка назвала його одним із самих бюджетних, тому що був відзнятий за допомогою смартфона.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Оксана Бондар

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*