До кінця поточного року середня зарплата в Україні буде 12 тисяч гривень

Павло Розенко, віце-прем’єр-міністр, повідомив у своєму інтерв’ю про те, що Україна має всі шанси підвищення до кінця поточного року середнього рівня заробітної плати до 12 тис. грн. Дане підвищення буде реалізоване за двох умов — якщо рівень інфляції не підвищиться більш ніж на 8%, а також, якщо курс нацвалюти коливатиметься у допустимих межах.

Віце-прем’єр зазначив, що для держави надала сприятливий вплив, якщо середній рівень заробітних плат підвищиться на 15-20%. Якщо враховувати інфляцію, тоді це складе близько 10% від зростання реальної оплати праці.

2000.ua

Павло Розенко повідомив, що за період останніх декількох років, було здійснено важливий прорив у реформуванні системи відплати праці, а також підвищення мінімальної зарплати. На підтвердження своїх слів, Павло Розенко заявив, що у 2016 році мінімальна зарплата, якщо перевести в іноземну валюту, становила 53 долари. А на сьогоднішні мінімальна зарплата становить понад 150 доларів. Відзначається, що приводячи даний приклад, віце-прем’єр не врахував рівень інфляції.

У кінці 2019 року, Володимир Гройсман, голова уряду України, прогнозував, що до кінця 2019 року середній рівень зарплат становитиме 10 500 гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*