Міс Колумбія викликала жалість шанувальників своєю талією

Володарка титулу «Міс Колумбія» за 2014 рік Аріадна Гутьєррес під час своєї відпустки в Маямі, штат Флорида, вирішила порадувати своїх шанувальників свіжими знімками з відпочинку.

Багато користувачів замість компліментів несподівано висловилися співчутливо при коментуванні нових фотографій. Підписники акаунту Гутьєррес в соціальній мережі Instagram відзначили зайву худорлявість «Міс Колумбія-2014». Слід зазначити, що в стандартах жіночої краси, прийнятих в латиноамериканських країнах, дійсно цінуються більш пишні форми, а надмірна стрункість не викликає схвалення.

3miasto.manifo.com

Гутьєррес традиційно не відповіла на вал критичних коментарів. За її словами, в її акаунті різні «хейтери» постійно залишають негативні відгуки під фотографіями, тому на таких не слід звертати уваги.

Гутьєррес отримала широку популярність не тільки завдяки титулу «Міс Колумбія», але й через скасовану роком пізніше перемогу в конкурсі «Міс Всесвіт». Ведучий заходу оголосив її переможницею, однак через кілька хвилин назвав це помилкою, передавши титул уродженці Філіппін.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*