Скільки заробили актори «Ігри престолів»

Восьмий сезон телевізійного серіалу «Гра престолів», який є екранізацією фентезійної саги Джорджа Р.Р. Мартіна, буде останнім. За час фільмування багато акторів, раніше невідомих масовому глядачеві, стали всесвітньо відомими.

Серіал, який відомий раптовими смертями ключових фігур сюжету, має й своїх «довгожителів». Це виконавці ролей Джона Сноу, братів Ланністерів і їхньої підступної сестри, а також Дейнеріс Таргаріен.

Поєднання бюджету телесеріалу та його рейтингів призвели до значних гонорарів для виконавців головних ролей. Актори, що зіграли вищезазначених персонажів, у 2017 році отримували по півмільйона доларів США кожен за одну серію. Зараз ця сума перевищила 2 з половиною мільйони доларів за один епізод.

In.news.yahoo.com

Сумарно Емілія Кларк заробила за знімання в фентезійній телевізійній сазі 13 мільйонів доларів за виконання роль Дейнеріс. Актор Пітер Дінклейдж за роль Тіріона отримав сумарно 15 мільйонів доларів. Більш за всіх заробив на «Грі престолів» Ніколай Костер-Валдау, який отримав за роль Джеймі Ланністера 16 мільйонів.

Таким чином, гонорари виконавців головних ролей в екранізації «Пісні Льоду та Вогню» перевищили акторські заробітки в будь-яких інших телешоу. За один епізод в «Теорії великого вибуху» актор отримував 900 тисяч доларів, Дженніфер Енністон за участь в ситкомі «Друзі» отримувала 1 мільйонів доларів кожної серії зі своєю участю.

Нагадаємо, що HBO по завершенню популярного серіалу планує випустити спін-офф до вигаданого фентезійного всесвіту. Події в наступному серіалі розгорнуться за тисячу років до подій першої серії «Гри престолів».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*