Кумедні ситуації на зйомках, які проходили з голлівудськими зірками

При зйомках фільмів та серіалів більша частина цікавих моментів завжди залишається за кадром. Так, створення популярного телевізійного серіалу «Гра престолів» відбувалося протягом восьми років. За цей період з акторами відбувалася маса різних ситуацій.

Наприклад, одна зі сцен серіалу знімалася близько 11 днів, та протягом усього цього часу актори змушені були працювати в складних умовах. Однак кумедні ситуації з акторами теж не рідкість. Так, Емілія Кларк часто фігурувала в серіалі в крові, для зображення якої використовувалася липка темно-червона рідина. У перервах між зйомками, актриса вирушила в туалет та не змогла піднятися з унітаза, оскільки прилипла до нього через «кров».

Водночас, в ході зйомок «Гри престолів» кумедні ситуації відбувалися й з актором Джеймсоном Момоа, який грав коханого героїні Емілії Кларк. При зйомках відвертої сцени, де обидва актори були оголеними, Момоа вирішив прикрити свою гідність пухнастим рожевим чохлом.

donttakefake.com

Кумедні ситуації відбувалися й з актором Брайаном Кренстоном в ході зйомок біографічного фільму «Трамбо». Його колеги по фільму розповіли, що часто, щоб впоратися зі збентеженням під час зйомок відвертих епізодів, Кренстон намагався розмовляти на абстрактні теми, бувши повністю оголеним.
donttakefake.com

Не менш кумедні ситуації відбувалися й з такими голлівудськими акторами як Джордж Клуні та Метт Деймон. Одного разу для ролі в одному з фільмів обидва актори повинні були схуднути, при цьому, Деймона часто дивував той факт, що його колега худне набагато швидше за нього, хоча вони сиділи на однаковій дієті та виконували одні й ті ж навантаження. Пізніше з’ясувалося, що Клуні заради жарту вшивав штани напарника.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*