Українки для святкових селфі масово орендують квіти, авто та чоловіків

Жіноча половина жителів нашої країни в цю п’ятницю 8 березня стали купувати собі пакети популярних брендів, брати букети квітів в оренду та навіть замовляти «чоловіка на годину». Все це їм знадобилося лише для того, щоб опублікувати низку фотографій у своїх профілях в соцмережах.

Так, одна з дівчат розповіла, що вона за сто гривень взяла в оренду букет зі 101 троянди. Вона зробила з квітами кілька фотографій та опублікувала в соціальній мережі. Після цього, її подруги стали активно цікавитися наявністю нового шанувальника у неї, з чого дівчина зробила висновок про їх заздрість.

При цьому, намагаючись викликати заздрість в інших, дівчата не тільки орендують квіти, але й купують порожні брендові пакети, замовляють в оренду автомобіль, а в деяких випадках, навіть чоловіків. На все це жінки йдуть для того, щоб зібрати якомога більше лайків в соціальних мережах.

www.look.com.ua

Так, Денис Невенченко, який є «бойфрендом на вечір» розповів, що зараз дівчата все частіше орендують хлопців, щоб влаштувати собі побачення в кафе. Однак, за додаткову плату дівчата також можуть замовити серію відвертих знімків в ліжку з таким чоловіком. Досить часто жінки орендують чоловіків для походу на зустріч випускників.

Також Невенченко повідомив, що зараз подібні фотографії для соціальних мереж обходяться українкам у 300 гривень, якщо ж вони мають відвертий характер, то їх вартість варіюється від 500 до 1 000 гривень. При цьому, чоловік отримує по 300 гривень за кожен похід в ресторан.

www.look.com.ua

Поряд з цим, психолог Олена Рихальская зазначає, що такі дії з боку дівчат є неправильними та свідчать про емоційну спустошеність.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*