Нові подробиці майбутнього серіалу «Володаря кілець»

Стали відомі деталі майбутнього телевізійного серіалу, заснованого на літературних творах Джона Рональда Роела Толкіна. Вони були відкриті на офіційному акаунті проекту в сервісі мікроблогів Twitter.

Повідомлення запрошує аудиторію у «Другу епоху» вигаданого світу Толкіна під назвою «Середзем’я». Саме в цей період хронології від британського письменника відбулося створення кілець, що дають величезні сили своїм власникам, і з’являється «Кільце всевладдя». У цьому ж відрізку часу існує королівство Нуменор, а Саурон знаходить і втрачає свою могутність.

Epilogue.club

Також була запущена інтерактивна мапа «всесвіту від Толкіна», одна на поточний момент вона пустує, а сюжет телевізійного серіалу не розкритий.

Нагадаємо, що компанія Amazon запускає телесеріал, події якого розгортаються задовго до подій, що розгортаються в кінематографічній трилогії «Володар кілець». Заплановано п’ять сезонів, прем’єра першого з них відбудеться в наступному році. Як і трилогія від режисера Пітера Джексона, серіал знімається в Новій Зеландії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*