Знаменитий кіт-«клептоман» з Англії перейшов на грошові крадіжки

Відомий в англійському місті Іпсвіч кіт по кличці Тео, який згодом прославився в усьому світі, зайнявся крадіжкою готівки. Про це повідомляє агентство «Бі-Бі-Сі», посилаючись на розповідь власниці кота Рейчел Друе.

Вперше Тео отримав популярність у 2013 році серед городян і в засобах масової інформації завдяки постійним крадіжкам різдвяних прикрас, м’яких іграшок та інших речей з сусідніх будинків, які він справно приносив додому, прагнучи «порадувати» своїх господарів.

Bykvu.com

Ті були змушені в письмовому вигляді порозумітися з сусідами, вибачившись за свого невгамовного вихованця. Згодом сімейство перебралося на інше місце проживання, сподіваючись, що кіт після переїзду припинить своє улюблене заняття.

Однак у 2019 році Тео перейшов на більш серйозний рівень злодійського промислу. Восьмирічний вихованець сім’ї Друє приніс 25,7 фунта стерлінгів (майже 900 гривень) готівкою, які були необачно залишені покупцем в місцевому магазині продуктів для молочника. Пол Едвардс – чоловік Рейчел Друе, завдяки записці з адресою в пакеті з грошима зміг повернути їх власнику. Едвардсу також довелося порозумітися з хлопцем, який не мав претензій до пухнастого «злодія».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*