“Руки-базуки” зіграє головну роль у фільмі “Брат 3”

Росіянин Кирило Терешин, який отримав неоднозначну популярність завдяки аномальному вигляду своїх біцепсів через ін’єкції синтолу, також відомий як «Руки-базуки», планує знятися в третій частині «Брата».

В одному зі своїх інтерв’ю для засобів масової інформації Терешин розповів, що його знайомий, самбіст Максим Новоселов, познайомив його зі Станіславом Барецьким, який запропонував йому участь в зйомках кіно. За словами фрік-шоумена, він ще не читав сценарій, проте обізнаний про гонорар за участь у фільмі – сума буде «дуже великою». Також володар «рук-базук» зізнався, що йому подобається «Брат» і «Брат-2», і що майбутнє фільмування буде першим у його житті.

puteshestvovat.com

Раніше режисер Сергій Бодров-старший, батько виконавця головної ролі, дав різку оцінку намірам Барецького зняти третього «Брата». Продюсер дилогії про Данила Багрова Сергій Сельянов назвав ці плани проявом неповаги, дурістю та хамством.

Художні фільми «Брат» і «Брат-2» розповідають про учасника Першої чеченської кампанії Данила Багрова, який після демобілізації проходить шлях від кілера в Санкт-Петербурзі до «народного месника», який відправляється в Сполучені Штати домагатися справедливості після вбивства однополчанина. «Брат-2» заборонений до показу рішенням Держкіно через сцени, які визнані принизливими для українців.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*