Тереза Мей: Brexit може бути зірваний

Тереза Мей, яка займає пост прем’єр-міністра Сполученого Королівства, попередила парламентаріїв цієї країни про можливий зрив Brexit.

За словами голови британського уряду, парламент зобов’язаний підтримати нинішній варіант угоди з Брюсселем про вихід острівної держави з Європейського Союзу, інакше, за словами Мей, ніхто не зможе поручитися за подальший розвиток подій.

Vote.us.org

Раніше Маргарітіс Шінас, який представляє на офіційному рівні Єврокомісію, повідомив про важкі переговори з Лондоном та відсутності рішень у поточній ситуації. Сторони не дійшли згоди по жодному з питань, включаючи протокол по Північній Ірландії (в складі Великобританії) та Ірландії (незалежна держава). Британський прем’єр відвела парламенту термін для голосування по Brexit до дванадцятого березня.

Остаточний вихід Сполученого Королівства зі складу Європейського Союзу планується на 29 березня поточного року, після якого почнеться перехідний період протяжністю у двадцять один місяць. Передбачена одноразова пролонгація перехідного періоду на необумовлений термін.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*