Нацкорпус: оточення Гладковського збирає «тітушок» для провокацій

Як заявили представники організації «Національний корпус» на своєму офіційному акаунті в соцмережі «Фейсбук», майбутня акція протесту проти фігурантів скандалу з ймовірними розкраданнями в оборонній сфері може обернутися провокацією.

За словами прес-служби «Нацкорпусу», особи з оточення Гладковських підготували провокації з використанням так званих «тітушок» (найнятих молодих людей спортивної зовнішності з готовністю до протиправних силових дій), які повинні будуть діяти проти співробітників Нацполіції та Нацгвардії.

Dmburke.com

Вказується, що «тітушки» повинні будуть використовуватися холодну та вогнепальну зброю, а також балончики зі сльозогінним газом.

У «Нацкорпусі» наголосили на неприпустимості провокацій в запланований організацією «День гніву». На цій акції, яка повинна пройти дев’ятого березня на Майдані Незалежності, активісти планують висловити свій протест проти групи осіб, яких журналістське розслідування програми «Наші гроші» звинуватило в корупції при виконанні оборонних замовлень. У скандалі фігурує Олег Гладковський, перший секретар Ради по нацбезпеці та оборони (зараз звільнений президентом) і його син Ігор.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*