Одну з вулиць Дніпра можуть назвати на честь Бандери

Робоча група в місті Дніпрі закінчила розгляд петицій про назву вулиці, яка зараз носить прізвище (Петра) Шмідта. Як повідомляють місцеві засоби масової інформації, звернення з підписами «за» і «проти» перейменування вулиці на честь Степана Бандери набрали однакову кількість голосів.

За словами заступника дніпровського міського голови Олександра Шикуленко, процедура розгляду двох петицій від городян буде об’єднаною, на неї будуть запрошені автори двох звернень до місцевої влади.

Lookmytrips.com

На засіданні буде вирішуватися питання про перейменування вулиці та присвоєння їй імені Степана Бандери. Після громадських слухань про їх підсумки буде повідомлена комісія міста, яка розглядає питання перейменувань на території міста Дніпра вулиць, проспектів, парків та інших об’єктів. Далі буде винесено рішення щодо подальшого найменування вулиці на сесії міськради.

Степан Бандера – організатор національно-визвольного руху на Західній Україні, котрий діяв у підпіллі і загиблий від рук агента КДБ в мюнхенській еміграції.

Петро Шмідт – офіцер Російського імператорського флоту в чині лейтенанта, який став один з керівників повстання в Севастополі в 1905 році. За приєднання до повсталих після придушення повстання був приречений до смертної кари. Згодом в радянський період його прізвищем було названо багато вулиць та інших об’єктів в більшості республік СРСР.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*