Легендарний аргентинський футболіст визнав батьківство трьох позашлюбних дітей

Відомий аргентинський екс-футболіст і тренер Дієго Марадона зробив визнання через свого юриста, що він є батьком трьох дітей, які були народжені поза шлюбом.

Як повідомляє «Бі-Бі-Сі», посилаючись на адвоката спортсмена Матіаса Морла, його підзахисний вирушить в кубинську столицю, щоб пройти генетичні тести на встановлення батьківства. Якщо інформація підтвердиться остаточно, ці діти, народжені від двох жінок, отримають право взяти прізвище найвідомішого футболіста за всю історію Аргентини.

Відомо, що з 2000 року протягом п’яти років переможець ЧС -1986 проходив на Кубі лікування від наркотичної залежності, маючи хворобливу прихильність до кокаїну.

Sports.mynorthwest.com

Це не перше визнання батьківства Марадоною. Раніше екс-нападник визнав своїм сином Дієго Жуніора і Джан. Також він має народжених у шлюбі з Клаудією Вілльяфане двох дочок, а також сина Дієго Фернандо від нинішньої своєї партнерки.

Дієго Армандо Марадона став у складі аргентинської команди чемпіоном світу в 1986 і віце-чемпіоном на наступній світовій футбольній першості. Постійно включається в різні «символічні збірні» кращих футболістів світу, в тому числі за версією FIFA. Широку популярність здобули його два м’ячі, забитих англійцям в 1986 році, які були названі «голом століття» і «рукою Бога».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*