Вчені довели позитивний вплив галюциногенних грибів на людину

Вчені з Голландії розповіли про те, що галюциногенні гриби чинять позитивний вплив на креативне мислення та емпатичні здібності людини. Вони підкреслили, що ефект від вживання таких грибів триватиме протягом семи днів.

Варто відзначити, що в експерименті, який проводили дослідники, висловили бажання взяти участь п’ятдесят п’ять осіб. При цьому, близько 50% відсотків з усіх добровольців зізналися, що раніше вже стикалися з подібним галюциногеном.

Люди, що приймають участь в експерименті, випивали відвар з грибів, після чого їм було запропоновано пройти творче та психологічне тестування. Всього тестування проводилося три рази. Перший тест добровольці пройшли перед вживанням галюциногену, другий – відразу після його прийому та третій – через тиждень. В ході тесту оцінювалися креативні та емпатичні здібності учасників експерименту.

Таким чином, за результатами дослідження, вченими було встановлено, що відвар з грибів позитивно впливав на самопочуття добровольців та робив їх більш відкритими. Так, один з авторів експерименту Наташа Мейсон зазначила, що таке дослідження є дуже важливим для оцінки терапевтичної дії зазначених грибів при лікуванні депресії та інших психологічних розладів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*