Негативні наслідки від постійного «життя в смартфоні»

Сьогодні практично у кожного жителя великих міст є персональний телефон. Найчастіше люди користуються гаджетами для спілкування із зовнішнім світом. Багато хто вже не може уявити собі життя без смартфона та не може від нього відмовитися. Однак, постійне використання гаджетів тягне за собою масу негативних наслідків, які проявляються як у фізіологічній, так й в психологічній сфері.

Так, якщо людина довгий час не користується смартфоном, у неї починається ломка, як при наркотичній залежності. Людина стає все менш зібраною, стикається з хвилями панічних атак, у неї формується відчуття ізольованості від зовнішнього світу, при цьому людина може перебувати серед друзів або родичів.

Businessinsider.com

При постійному використанні гаджетів людина шкодить власному здоров’ю. Найчастіше людина, користуючись смартфоном, тримає шию в одному положенні, що призводить до постійної напруги хребців. Водночас, після тривалої нерухомості шиї, люди можуть зіткнутися з гострим болем, який перешкоджає поверненню голови в нормальне положення. Нестандартні пози при роботі з гаджетами також деформують й хребет.

Постійне користування смартфонами також тягне за собою й депресію, оскільки в очікуванні дзвінка нервова система людини особливо напружена. Відсутність відповіді на дзвінок або її довге очікування призводить до стресу, оскільки люди починають думати, що їх ігнорують. Так, на думку дослідників, якщо людина щодня без перерв буде проводити в мережі не менше 70 хвилин, вона зіткнеться з хронічним неврозом.

Крім цього, постійне використання смартфона провокує синдром «фантомного дзвінка», при якому людина приймає будь-який рух м’язів за телефонний дзвінок. Такий стан призводить до надмірної нервової збудливості.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*