Співачка Плетньова вирішила влаштувати оголений батл з Седоковою

Анна Плетньова, солістка російської музичної групи «Вінтаж», у соціальній мережі «Інстаграм» продемонструвала своє уявлення про подарунки на Свято 8-го березня, яке відрізнялося від уявлення співачки Анни Седокової.

Солістка групи «Вінтаж» повторила фото Анни Седокової, яке остання виклала в «Інстаграм» першою. Пози дівчат були абсолютно однаковими, але смислове наповнення вкрай різне.

instagram.com/dusya_star

Анна Плетньова поділилася своєю фотографією у соцмережі «Інстаграм», на якому вона лежала в оголеному вигляді на ліжку, де її оточували швабра, відро, щітка, а також кімнатна квітка у горщику. Учасниця групи «Вінтаж» таким чином, продемонструвала, що для неї найкращими подарунками є корисні речі, ніж безглузді. Дівчина залишила послання під фото, заявивши, що саме речі, які оточували її, є кращими друзями дівчат. Адже вони не здатні кинути, обдурити, підвести. Далі Плетньова написала, що дане фото – це святковий батл з Анною Седоковою, Єгором Крідом, а також Сергієм Жуковим. Далі співачка звернулася до аудиторії з питанням, хто виграє – відчайдушні домогосподарки або ж гламурні кішечки.

Аудиторія співачки розділилася на кілька таборів, ті, хто вважають фото вдалим. Ті, кому до смаку більше фото Седокової. А також ті, хто вважають дівчат божевільними.

На фото Анни Седокової, біля оголеної дівчини лежать пляшка шампанського, торт, а також букет.

Двох талановитих співачок об’єднує те, що кожна має 3 дітей, з яких 2 дочки та 1 син. Плетньова народила у 2003 році Варвару, 2005 – Марію, а у 2009 – Кирила. Анна Седокова, у свою чергу, вперше стала матір’ю у 2004 році, народивши Аліну, у 2011 році – Моніку, а у 2017 – Гектора.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*