«Жовті жилети» Франції — це є наш останній і рішучий бій?

Представники акції протесту «жовтих жилетів» у Франції закликали до завершальної протестної демонстрації, тривалість якої сягатиме трьох днів. Даний захід буде прив’язане до початку загальнонаціональних дебатів, ініціатором проведення яких є голова держави Еммануель Макрон. Як повідомляється, місцем проведення акції обрано Марсове поле у французькій столиці, при цьому, сама акція буде сидячої.

Також відзначимо, що на початку поточного місяця Viavoice проводило соціологічне опитування, згідно з яким підтримка демонстрацій «жовтих жилетів» стала знижуватися. Так, за підсумками опитування відомо, що лише 36% відсотків населення підтримують цей рух. Примітно, що в грудні минулого року свою підтримку даному руху висловлювало 53% населення. Ще 35% французів розуміють проведення даних акцій, однак підтримку їм не надають, а ще 20% жителів виступають проти даного руху. Зазначимо, що в грудні кількість противників даних акцій було у два рази меншою.

golos.ua

Варто відзначити, що останнім часом рейтинг голови Франції Макрона почав стрімко зростати. На даний момент, його підтримує 31% населення, в той час, як у грудні рівень підтримки президента досягав 23%.

Нагадаємо, що в цей четвер, виступаючи на дебатах, голова Франції Макрон підкреслив, що, якщо прирівнювати участь у демонстраціях до насильства та злочинів, то можна зробити висновок, що в суспільстві немає демократичних основ. Президент заявив, що він, бувши головою країни, повинен стати гарантом того, що участь у демонстраціях та злочини – це різні речі. Водночас, даний виступ не переконав учасників демонстрації «жовтих жилетів».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*