Армія України змінює свою символіку

Керівник Генерального штабу української армії Віктор Муженко на своїй сторінці в соцмережах розмістив запис, в якій інформує, що в трьох бригадах Сухопутних військ української армії була змінена символіка.

24tv.ua

Таким чином, нова символіка була прийнята для 30-ї механізованої бригади імені Островського, для 58-ї мотопіхотної бригади імені Виговського, а також для 72-ї механізованої бригади імені Чорних Запорожців.

Водночас, глава Генштабу звернув увагу на те, що рішення про зміну символіки було прийнято перед днем народження українського поета та художника Тараса Шевченка. При цьому, вона містить в собі низку написів, серед яких «Разом до перемоги» та «Україна або смерть».

24tv.ua

Нагадаємо, що до цього Муженко на своїй сторінці в соціальних мережах розміщував запис про те, що армія Російської Федерації готує низку диверсій на україно-російському кордоні та має намір напасти на нашу державу з трьох напрямків: з півночі, сходу та півдня. Також голова Генерального штабу звернув увагу на те, що можливість здійснення диверсій російською стороною перед виборами голови України зберігається.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*