Меркель, як канцлер, не дотягне до терміну повноважень

Зігмар Габріель, колишній голова Міністерства закордонних справ, висловив свою думку відносно того, що Ангелі Меркель, канцлеру Федеративної Республіки Німеччини, швидше за все не вдасться допрацювати як канцлер. Зігмар Габріель думає, що політик почне передачу повноважень раніше.

Екс-міністр зовнішньополітичного відомства вважає, що довіра до Меркель підірвана. Також не варто забувати про ймовірну зміну нинішнього канцлера, а саме Аннегрет Крамп-Карренбауер, яка на даний момент є більш перспективною для виборців, що підтримують Християнсько-Демократичний союз Німеччини.

Габріель заявив, що чинний канцлер, не стала б просто так постійно всюди з собою брати Аннегрет Крамп-Карренбауер, протягом 2,5 років

www.sueddeutsche.de

На даний момент політична сфера ФРН знаходиться на стадії перехідного періоду, через що електорат відчуває невпевненість. Нині настав час для тієї фази, коли людям потрібно більше керівництва.

Нагадаємо, що у кінці минулого року, Меркель зняла повноваження голови політичної сили «ХДС», але при цих обставинах, їй все ж вдалося залишитися канцлером Федеративної Республіки Німеччина. Політичний діяч не раз вже виступала із заявою, що вона націлена на те, щоб доопрацювати на своїй посаді до 2021 року. Але займатися висуненням кандидатури у п’яте Меркель не збирається.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*