Атомна станція Фукусіма — виявлена нова загроза

Повідомляється, що навіть через 8 років після того, як на АЕС Фукусіма-1 сталася велика радіаційна аварія максимального 7-го рівня за Міжнародною шкалою ядерних подій, до сих пір держава не може впоратися з наслідками.

Повідомляється, навіть попри те, що фахівці змогли закрити енергоблоки, які були пошкоджені, а також обмежили масштаби забруднення середовища, небезпека того, що ситуація загостритися — все ще є.

Проблема полягає у зараженій воді, яка була зібрана у зоні надзвичайної події — близько 1 млн літрів. Дана вода зберігається у контейнерах, які знаходяться поруч з атомною електростанцією.

Straitstimes.com

На даний момент, якщо трапиться новий землетрус, дані резервуари можуть бути пошкоджені, що призводити до нових проблем.

Найбільше у світі міжнародне інформаційне агентство «Reuters» повідомляє, що воду з даних контейнерів мають намір злити в океан. Але, щоб це здійснити, її потрібно буде очистити. Очікуваний час для деактивації води — близько 2-х років. А ще близько 40 років можуть знадобитися для того, щоб розібрати зруйновані енергоблоки, а також зачистити територію електростанції. Витрати на дані роботи, за підрахунками керівництва Японії, складуть близько 200 млн доларів.

Нагадаємо, що аварія на атомній електростанції під назвою Фукусіма-1 сталася внаслідок найсильнішого в історії японської держави землетрусу, а також цунамі. Дана подія сталася 11 березня 2011 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*