Алжир – бунт проти влади: “У них мільйони — нас мільйони!”

В Алжирі цієї п’ятниці 08.03.19. пройшла чергова хвиля масових акцій протестів. На вулиці столиці вийшло безліч людей під гаслом «У них мільйони – нас мільйони». При цьому, на даний момент чисельність демонстрантів все ще не встановлена, однак організатори протестного руху називають цифру, що перевищує один мільйон чоловік.

Підкреслимо, що вийти на вулиці обурених громадян країни змусило рішення голови держави Абдельазіза Бутефліки брати участь у президентських виборах. Варто відзначити, що зараз Бутефліки 82 роки та стан його здоров’я досить важкий. Однак алжирці вийшли на вулиці з вимогою змінити політичну систему в країні.

News.tochka.net

Один з учасників протесту відзначає, що наявна система наскрізь пронизана корупцією, а ввів цю систему чинний голова Алжиру. Люди вийшли на вулиці для того, щоб протистояти корупції у владі. Демонстранти відзначають, що вони бажають лише здоров’я нинішньому президенту, але на мітинги вони вийшли, оскільки не можуть більше терпіти наявну систему.

Також наголошується, що акції протесту досить масові, в них бере участь багато жінок, громадяни приходять сім’ями разом з дітьми. Частина демонстрантів намагалися прорвати поліційний кордон, внаслідок чого поліція змушена була застосувати сльозогінний газ. Варто відзначити, що акції протесту проходять не лише в столиці Алжиру, але й в низці інших міст та населених пунктах.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*