У Туреччині пройшли масові акції протесту серед жінок

У Туреччині цієї п’ятниці 08.03.19. відбулася масова акція протесту, куди вийшли тисячі жінок, які висловлювали протест насильству та закликали владу й поліцію більше приділити уваги даному питанню. Варто зазначити, що вийти на вулиці турецьких громадян змусило вбивство Шуле Чет.

Зазначимо, що Шуле Чет проживала в столиці Туреччини, навчалася в одному з університетів, а також працювала. Навесні 2018 року Шуле Чет перебувала в офісі зі своїм роботодавцем та його приятелем. Тієї ж ночі труп дівчини виявили поблизу будівлі у двадцять поверхів. Як зазначили чоловіки, що знаходилися з нею того вечора, дівчина наклала на себе руки.

touristam.com

Друзі загиблої дівчини в соціальних мережах стали наполягати, щоб правоохоронці провели ретельне розслідування. За підсумками розтину стало відомо, що дівчину зґвалтували, при цьому, у неї під нігтями було знайдено ДНК її начальника. Роботодавцю загиблої та його приятелю повідомили про підозру, проте чоловіки говорять про свою невинність.

Юрист Умур Йилдирим зазначає, що дана справа прекрасно показує ставлення до жінок в турецькому суспільстві. На його думку, якби таке сталося з чоловіком, то хід розслідування був би іншим.

Турецькі жіночі організації підкреслюють, що вбивства жінок відбуваються все частіше. Так, вони вважають, що подібна ситуація обґрунтовується зміцнілим в турецькому соціумі патріархальним типом мислення та позицією влади в цьому питанні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*