Новий хитрий план повернення Криму в Україну

Один з колишніх учасників антитерористичної операції на сході країни Євген Яренцев в ефірі «ObozTV» виступив із заявою, в якій зазначив, що, якщо колишнім бійцям АТО виділять ділянки на кримській території, а ті продадуть їх у власність Сполученим Штатам, то у Києва з’явиться можливість повернути собі Крим. Також він підкреслив, що згідно з нашими законами, Крим – це територія України.

Колишній військовослужбовець підкреслив, що у нього українське громадянство, а значить він має право отримати свою ділянку землі на території півострова. Крім цього, його ділянка може ставати об’єктом торгівлі. Так, влада могла б виділити сотні учасникам бойових дій ділянки в два гектари, які розташовані під Кримським мостом. Вони ж у свою чергу можуть продати їх Сполученим Штатам. Такі дії, на його думку, будуть ефективніше обмежувальних заходів.

Яренцев підкреслив, що, якщо викупити всі ці ділянки в Криму, то їх власники зможуть заборонити використання кримського моста, який був побудований без їх дозволу.

Нагадаємо, що Російська Федерація окупувала півострів ще в березні 2014 року.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*