«Союзмультфільм» випустив нову серію «Простоквашино»

Інформаційне агентство «ТАСС», посилаючись на прес-центр «Союзмультфільму» інформує, що на каналі кіностудії в YouTube розмістили нову серію мультфільму «Повернення в Простоквашино». Як повідомляється нова серія отримала назву «Незручні сусіди».

Інформагентство повідомляє, що новий випуск «Простоквашино» розповість про спроби головних героїв знайти зручну ділянку, де можна розмістити будинок, облаштувати басейн, а також великий корівник для кота Матроскіна. Також повідомляється, що режисером даної мультиплікації є Володимир Торопчин, який займався створенням інших відомих мультфільмів.

Водночас, в кіностудії розповіли про те, що до кінця поточного року планується випуск ще низки серій «Простоквашино», їх загальна кількість має досягати вісімнадцяти. Крім того, прес-центр повідомив, що глядачі зможуть познайомитися й з новими героями відомого мультсеріалу.

Варто відзначити, що прем’єра нового сезону мультиплікаційного серіалу відбулася ще навесні минулого року. Він був знятий за мотивами твору Успенського, який вийшов близько сорока років тому. При цьому, новий мультсеріал продовжує розповідати про пригоди Дяді Федора, кота Матроскіна та собаки Шарика. Новий сезон мультика кіностудія публікує також й в соціальних мережах.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*