Супрун радить запивати алкоголь водою, щоб «не сушило»

Уляна Супрун, яка очолює Міністерство охорони здоров’я, у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікувала запис, де зазначила, що навіть незначна кількість питної води зможе врятувати від зневоднення.

Також в. о. голови МОЗ підкреслює, що якщо людина відчуває сухість у роті, у неї паморочиться голова та її не покидає відчуття втоми, то найімовірніше її мучить спрага. Також вона підкреслила, що відомості про те, що людина повинна щодня випивати по вісім склянок води – це ні що інше як міф. Обґрунтовує вона це тим, що пити воду людину змушує спрага, а не якісь стандарти.

vkurselife.com

Крім цього, міністр перерахувала й основні причини, за якими слід частіше пити воду. По-перше, вода набагато безпечніше чаю або кави, а думка про те, що ці напої зможуть її замінити – хибні, оскільки саме вода транспортує корисні речовини. Крім цього, в чай або каву люди часто додають цукор, який шкодить здоров’ю.

Водночас, Супрун порадила вживати воду разом з алкоголем. Обґрунтовує вона це тим, що саме алкоголь виводити воду з нирок, внаслідок чого наступного дня людину може «сушити». Щоб уникнути подібної ситуації спиртні напої слід запивати водою.

Також голова МОЗ підкреслила, що вода необхідна для того, щоб запити ліки, оскільки велика кількість рідини сприяє їх засвоєнню.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*