Вчені: кава стає гарячим напоєм смерті

Вчені: кава стає гарячим напоєм смерті

Громадської охорони здоров’я, яка функціонує при університеті Південної Кароліни, змогли встановити смертельну дозу кави. Як зазначається, до таких висновків фахівці прийшли в ході вивчення впливу кави на смертність населення.

Дослідники вивчали спосіб життя та стан здоров’я людей, які постійно п’ють каву та зазначили, що вживати даний напій необхідно з особливою обережністю. Так, вчені підкреслили, що кава має низку побічних ефектів, вона викидає у кров адреналін, а також негативно впливає на процеси вироблення інсуліну в організмі людини. Крім того, кава впливає на підвищення тиску. Якщо людина щодня випиває щонайменше по чотири чашки кави, то ризик смертності подвоюється.

Medvesti.com

У дослідженні брали участь майже 34 тисяч чоловіків та 10 тисяч жінок різноманітного віку. В процесі дослідження померло понад двох с половиною тисяч людей. У третини з померлих лікарі діагностували захворювання серцево-судинної системи. Також в ході досліджування порівнювались стан здоров’я та рівень смертності серед тих, хто часто вживав каву та тих, хто залишався до неї байдужим.

За підсумками дослідження стало відомо, що чоловіки з групи любителів кави помирають частіше. При цьому, чим частіше люди вживали напій, тим більшим ставав рівень смертності. Так, рівень смертності в тій групі, де люди випивали менше 4-х чашок кави в день був на 56% менший, ніж у тих, хто зловживав напоєм. Подібні показники були виявлені й у жіночій групі.

Проте дослідники наполягають, що сама кава не впливає на розвиток серцевих хвороб. За результатами дослідження було встановлено, що високий рівень смертності серед кавоманів обумовлюється малорухливим способом життя.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*