Дженніфер Лопес вирішила знову вийти заміж

Співачка та актриса зі Сполучених Штатів Дженніфер Лопес офіційно заявила про те, що заручена. Її обранцем став екс-бейсболіст Алекс Родрігес, який й опублікував у своєму профілі в соціальних мережах запис про те, що його кохана погодилася на шлюб.

Він опублікував фотографію, де тримає Лопес за руки, при цьому на її пальці надіто діамантове кільце, приблизна вартість якого сягає мільйона доларів. Точно таку ж фотографію в соціальних мережах розмістила й сама співачка. Підкреслимо, що до заручин пара була разом два роки.

instagram.com/jlo.arod/

Алекс Родрігес зробив пропозицію Лопес в ході проведення спільного відпочинку. Як зазначається, закохані місцем для відпочинку обрали Багами. Водночас, прес-секретар співачки підтвердив інформацію про заручини.

Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес знайомі більше 14-ти років, проте почуття один до одного у них з’явилися лише два роки тому. Також підкреслимо, що для Родрігеса цей шлюб буде другим, в той час як для Дженніфер Лопес – четвертим. При цьому, сама співачка раніше заявляла, що в минулі рази виходила заміж в поспіху, проте в четвертий раз Лопес хоче вийти заміж з абсолютною впевненістю у своєму виборі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*